כתל אביביות מושבעות בעצמנו, אנחנו מתרגשות להציג בפניכם את נבחרת ה – Must Have’s של כל תל אביבית שמכבדת את עצמה. את האטיטיוד תביאו מהבית.

תל אביבית אמיתית מתניידת על אופניים או ברגל, ולוקחת איתה את כל מה שצריך לכל היום (כולל שני מטענים לנייד ומחברת שרטוט ללכידת השראה), אז תיק גדול מספיק, נוח וכמובן עם אמירה הוא בגדר חובה.

MAGAZIN_TAMPLET22 (1)

sackpack22, Hershel, Kankan – צילום: יח”צ

אמרנו מחברות השראה, נכון? לתל אביבית נשמה של יוצרת – כותבת, משרטטת, משרבטת רעיונות לסטארט אפ חדש או לליין תכשיטים שלא נראה כמוהו. המחברת צריכה להתאים לסטייל הכללי – מיוחדת, משתלבת עם הגוונים של הלוק היומי וכמובן נוחה לנשיאה בתיק.

MAGAZIN_TAMPLET24 (1)

PAPER CULT – צילום: גל בן זאב, PUDISH – צילום: יח”צ, PAPIER – צילום: אבי וולדמן

שמלת האוברסייז היא בגדר מדים לתל אביבית שלנו. למה, תשאלו? כי היא נוחה, היא מחמיאה לכולן בכל המידות והצורות, היא פרפקט לעבודה, לסבב בתי קפה בשישי בצהריים, לדייט ואפילו לאירוע רשמי יותר. מושלמת, כבר אמרנו?

MAGAZIN_TAMPLET

גוסטה – צילום: יחצ, אונ’נאנוקו, LIAH – צילום: מיכאל טופיול

תכשיטים הם סוג של תעודת זהות בשביל התל אביבית האורבנית. הם באים להצהיר על מצב הרוח, על איך קמנו הבוקר, ומה נעשה היום. הם בדרך כלל יגיעו גם בקבוצות – כמה עגילים באוזן אחת, ערמת טבעות על כל יד ושלוש – ארבע שרשראות לפחות, כדי שיהיה שמח.

MAGAZIN_TAMPLET23 (1)

הגר סתת, טליה שרי, AYU -צילום: יח”צ

הסניקרס הן הנעליים הרשמיות של התל אביבית המצויה. נוחות, מתאימות לכל אאוטפיט ו(כמעט) לכל מזג אוויר, משמרות מראה של “לא התאמצתי אבל אני הכי אופנתית”, שהוא המראה האהוב עלינו ביותר. בימים ממש חמים, התל אביבית תלך על נעלי אצבע תואמות פדיקור, עם טוויסט כמובן, כדי שלא יהיה משעמם.

MAGAZIN_TAMPLET2

New Balance ל-SHOESTER, ABRAMEY – צילום: יחצ, Adidas – צילום: סטודיו אדידס

הדבר הכי חשוב שנמצא בארגז הכלים של תל אביבית מצויה הוא היכולת לקחת מה שמתאים לה מכל ההמלצות וליצור סטייל אינדיווידואלי שמזוהה איתה, אז יאללה לעבודה!

– תמונה ראשית: שמלה של Stella&Lori, תיק של Sackpack22, נעליים של Shoez. צילום: רותם לבל –