המעצבת דורין פרנקפורט קיבלה השראה מגוונת לקולקציית אביב – קיץ 2016 – זלדה פיצג’רלד וזלדה מישקובסקי, ושם הקולקצייה – “מול הים” מתבטא בצורה מובהקת בבגדים. קפצנו למים >>>>

כבר ממבט ראשון, אלמנט הים בולט מאוד בפריטי הקולקציה השונים. השימוש בדנים, פשתן, ויסקוזה וכותנה המשולבים בפלטת צבעים של כחולים, שמנת ולבן, גווני אבן ושחור נותנים תחושה של ימים ארוכים על חוף הים, מתקופה רגועה ושלווה קצת יותר.

דורין פרנקפורט אביב קיץ 2016 צילום אסף עיני  שמלה 790 חגורה 288 שח (2)

הקולקציה נראית כאילו עוצבה מתוך מחשבה על חום יולי אוגוסט – מכנסיים עם נפח רך, חולצות כותנה משובצות עם גימורי תחרה, טי שירטס עם חיתוכים מעניינים, סרפנים ועליוניות פשתן דקות, הכל בגזרות שיושבות בצורה מחמיאה ומחבקת, אבל משאירות מספיק מקום לנשימה ולחיים מלאים בתוך הבגד. אהבנו במיוחד את החצאיות והשמלות, שנעות בין אורכי מיני לאורכי מקסי מתנפנפים וקלילים, ויכולים בקלות להתאים לכל אירוע, פשוט או חגיגי כאחד.

 דורין פרנקפורט אביב קיץ 2016 צילום אסף עיני  שמלה 690 שח

פרנקפורט יצרה השנה קולקציית קפסולה ספורטיבית – DF. הקולקציה מהווה טייק אוף מעניין על פריטי ג’ינס ישנים שנאספו מהלקוחות, מוינו, כובסו ונארגו בצורה מיוחדת שמאפשרת גזירה מחדש. התוצאה בהחלט מעניינת ונעימה לעין – חיתוכים גאומטריים, אריגים ששולבו יחד ומשחקי נפחים. התחושה היא וינטאג’ עדכני – קריצה לשנות ה-80 עם טוויסט עדכני שיתאים לזמננו.

דורין פרנקפורט אביב קיץ 2016 צילום אסף עיני  חולצת פסים 290 שח מחיר שלייקס 145 שח (1)

הקולקציה בהחלט עומדת בשם המייצג שלה – התחושה הכללית היא של חופשה קייצית, עם אלגנטיות שפרנקפורט לא מוותרת עליה, תוך כדי שימוש בבדים ובגזרות שהולמות את הקיץ הישראלי הלוהט.

להשגה בחנויות המותג ברחבי הארץ.

דורין פרנקפורט אביב קיץ 2016 צילום אסף עיני  שמלה 595 שח (1)

♦ צילום: אסף עיני ♦