המעצב רונן חן השיק את קולקציית אביב – קיץ 2016 אז יצאנו (לראות אותה) במחולות וחזרנו עם תובנות:

קולקציית הקיץ של רונן חן עומדת בסימן “נשיות מודרנית עכשווית”. הבגדים מיועדים לנשים שמרגישות טוב בתוך עורן, מתוחכמות ומסוגננות אבל לא מתפשרות על נוחות ואיכות. הקולקציה מחולקת לשלוש קבוצות השראה עיקריות, שאמורות לגרום לכן לרוץ למחשב ולחפש דיל ליעד אקזוטי כלשהו (אנחנו תמיד במוד הזה, אגב).

רונן חן קולקצית אביב קיץ 2016 צילום דודי חסון (11)

Fata Morgan

כמו שאפשר להבין משם הקולקציה, הקולקציה מתכתבת עם מראה מדברי ומשוחרר, אבל עם שילוב אלמנטים מחוייטים והקפדה על גזרות מחמיאות לגוף. בהתאם לרוח המדבר הנושבת ולאווירה הקיצית, כותנה ופשתן הם הבדים השולטים, בגווני מדבר קלאסיים של לבן, שמנת וחומים למיניהם.

אנחנו התלהבנו בעיקר ממכנסי ההרמון המאווררים ומשמלת הפשתן – בדיוק הבגדים שנרצה בחום הכבד של יולי אוגוסט, קלילים ואווריריים מצד אחד , אבל שומרים על מראה ייצוגי בעבודה, גם כשכל מה שמתחשק לנו זה לחתוך לים מרוב חום.

רונן חן קולקצית אביב קיץ 2016 צילום דודי חסון (23)

Blue Valentine

הקולקציה המושלמת לחופשת קרוז בקריביים (או לארוחת צהריים עם חברות במרינה בהרצליה, אם אנחנו מציאותיות). שילוב של השראה מהים יחד עם אלמנטים מבגדי גברים  יצרו מראה קיצי מוקפד, שבערבוב נכון יתאים בדיוק לאווירה קיצית קלילה גם אם אתן עדיין במשרד.

רונן חן קולקצית אביב קיץ 2016 צילום דודי חסון (17)

שמלות הקולור בלוק הן הפריט שמשך את תשומת לבנו – בגזרת גופייה ובאורך ברך הן מתאימות למגוון אירועים, החל מפגישה חשובה, דייט רומנטי בנמל ואפילו לחתונת שישי בצהריים קלילה.

רונן חן קולקצית אביב קיץ 2016 צילום דודי חסון (12)

City Nights

קו בגדי הערב של קולקציית הקיץ, בגדים קלאסיים ומינימליסטיים, כאשר הצבע השחור, ניחשתן נכון, עומד במרכז הקולקציה. הבדים גם הם מתאימים יותר לשעות הערב הקרירות (קרירות זה מושג יחסי), סאטן וויסקוזה בעיקר.

רונן חן קולקצית אביב קיץ 2016 צילום דודי חסון (16)אנחנו באופן אישית טוענות, שאין דבר כזה יותר מדי שמלות שחורות, במיוחד כאלו עם גזרה מדוייקת ומחמיאה.

רונן חן ממשיך בקו שמאפיין אותו בשנים האחרונות – קולקציות שמכבדות את הגוף הנשי, מתאימות לקהל בוגר בנפשו ומעודכן, נשים שלא מוכנות להתפשר על איכות אבל לא יתפשרו גם על נוחות והתאמה – והתוצאה אכן עונה על הדרישות האלו.

להשיג בחנויות המעצב ובאתר www.ronenchen.co.il

♦ צילום: דודי חסון ♦