לעכברה זה לוקח 20 יום, לפילה 22 חודשים ולאישה רק (רק?) 9 חודשי הריון. לנו זה לקח קצת יותר מחצי שנה להביא את PO לעולם: לקחנו את כל מה שעשינו ושאנחנו יודעות לעשות ושמנו את זה במקום אחד.

את ההשקה שלנו אנחנו חוגגות עם הפקת אופנה מיוחדת במינה, בשיתוף מיטב המעצבים והמותגים, דוגמנית אחת מושלמת – עמית שוורץ, נילי שריג שדאגה שהיא תיראה כך עם איפור ושיער ורותם לבל שצילמה מכל זוית אפשרית שקיימת וגרמה לזה פשוט לקרות.

אז ברוכות הבאות, תעשו סיבוב ותהנו.

amit6

ככה עמית נראית כשהיא קמה בבוקר, לפי הפוסטר של Paper Cult בכל אופן. היא יצאה אתמול בערב ונרדמה בשמלה של Petit Pois על המצעים של NDOTO לא לפני שהיא הורידה את הנעליים של VAS, את התכשיטים של Hot Crown מהלילה היא השאירה ולגבי מי שהכין לה את הקפה, היא לא מוכנה לגלות.

amit2

עמית לובשת חולצה ומכנסיים של On’nanoko, נעליים של VAS ולסיבוב בשאנז-אליזה היא לקחה איתה את התיק של Medusa ומשקפי שמש של SOVAJ

amit4

עמית עושה שופינג ליסט בפנקס של Paper Cult כשהיא לובשת שמלה של LIAH ומאובזרת בצווארון של NEAT ונעליים של VAS.

amit1

עמית מתחרדנת בשמש עם משקפיים של SOVAJ כשהיא לבושה בשמלה של Stella & Lori ונועלת נעלי סניקרס של SHOEZ, לידה נח לו תיק של Sackpack22 ומחכה שימשיכו לטייל.

עמית לובשת עליונית וחצאית של LIAH, נועלת את הנעליים של Burlinca, מקושטת בטבעת של HOTCROWN, מצוידת במשקפיים של SOVAJ, תיק של Medusa וקיבלה מתנה שרשרת לבו של טליה שרי

2 (1)

נגמר היום ועמית מעלה לאינסטוש שלה צילום של הנעליים החדשות שלה, של VAS, עוד שניה היא תתפנק עם הלאונז’רי של Ugly Duckling ותרדם.

מקוות שאהבתם, ועד החלק השני של ההפקה בו תוכלו להכיר מעצבים ומותגים חדשים, הצטרפו ל- PO Members Club כדי להישאר הכי מעודכנות ובעתיד ליהנות מהטבות שוות!

-תמונה ראשית: עמית בשמלת ערב של LINUR, נעליים של VAS, לצידה תיק של מירב אוחיון וכמה בקבוקי ואן גוך קטנים-