רוח המותג Allouche של המעצבת קרן אלוש עומדת תמיד מעל לכל השראה עונתית ונעה בין נונשלנטיות אלגנטית לגלאם רוק שיקי ובועט. קרן מספקת לנו הצצה לעולמה הפנימי ומה קשורה נינט לכל זה >>>

קרן אלוש חובבת איכות מושבעת ובגדים שיגרמו לכל אישה להתבלט ובו בזמן יקנו הרגשה אגבית, נוחות ונונשלנטיות. את הגישה הזו היא מפרשת בעיצוב קולקציית בגדי ערב המורכבת מפריטים באיכות בלתי מתפשרת, שאפשר לרקוד בהם, לנשום בהם ,להרגיש חופשי, להתחיל ולסיים את הערב במקומות שונים ולהראות הכי טוב שאפשר. IMG_2835b

רגע לפני עונת האירועים, היא מוציאה קולקציה אלגנטית עם קריצה של נועזות, סגנון זה מתקבל באמצעות שילובם של בדים יוצאי דופן עם גזרות מדוייקות ונקיות.

“אני מעצבת עבור נשים המעריכות איכות, השומרות על ראש פתוח כשזה מגיע לאופנה – גם אם עברת את גיל 30 או 40  וגם אם את אחרי לידה , לא צריך להיות מקובעת במחשבה של איך אני אמורה להראות, ועם הטשטושים הנכונים את יכולה ללבוש כמעט ה כ ל – התפקיד שלי בתור מעצבת אופנה הוא לדעת מה יפה וטוב עבור הלקוחות שלי.”

IMG_2730

בקולקציה האחרונה של אלוש נעשה שימוש בבדים אלגנטיים וקלאסיים כגון משי, שיפון משי וברוקרד איטלקי ומאידך שימוש בטקסטיל מודרני כגון פאייטים מבריקים רקומים, עורות ובדים יפניים מלאכותיים העשויים בטכניקות המתקדמות ביותר.

שילובי הבדים נעשים במספר טכניקות, בתפירה מוקפדת ומותאמת לכל טקסטיל בנפרד, בגימורי עבודות יד ובפריטים המורכבים או הנלבשים בשכבות שקופות אשר יחד יוצרות את המראה הסופי והמלא של הדגם.

כתוספת לקולקציה שלה, אלוש ממליצה על מעצב מקומי – איתי מינץ, מעצב התכשיטים מאחורי  המותג דריוס “ההשראה שאני מקבלת שם היא בעיקר אנרגטית, בסטודיו תמיד יש אנרגיה טובה, איתי הוא מעצב מוכשר, מפרגן וחיובי, הלוואי שכל התעשיה הייתה ככה. גם יש חיבור טוב בין התכשיטים שלו לבגדים שלי.”  

IMG_2920

החלום הגדול שלה הוא “סטודיו מפנק בתל אביב, עם צוות מקצועי קבוע ולעבוד באופן שוטף עם בוטיקים מובילים בעולם” ואילו חלום קטן ולוקאלי יותר חבוי בסיפור מלפני שנתיים כשלמותג הייתה חנות ברחוב פרישמן בתל אביב:ביום שעברתי וסגרתי אותה, הלקוחה האחרונה שנכנסה, כשהחנות כבר הייתה ארוזה כולה בארגזים, הייתה נינט. היא נכנסה בחיוך רחב והסבירה בחן שעברה ליד החנות כבר כמה פעמים ורצתה להכנס ולמדוד את הבגדים, ודווקא היום שהיא הגיעה היה היום האחרון שלי בחנות ההיא. אני לא יודעת למה לא התקשרתי אליה אחר כך, אבל יש לי הרבה מה להציע לה ואשמח לסגור איתה את המעגל.”

 ניתן להשיג בסטודיו המעצבת

רח’ שלוש 34, נווה צדק, תל אביב (בתיאום מראש) 054-4418117

♦ צילום: יחצ ♦