אודות

אנחנו  PO מבינים שאופנה ולייף סטייל זו דרך חיים. לקחנו את ההבנה הזאת ואת שנות הניסיון הארוכות שלנו בתחום, וריכזנו את כל הידע והכישרון שלנו תחת גג אחד, כדי שיהיה לכם נוח יותר לקבל את כל הדברים הטובים, ביחד.

PO FASHION MAGAZINE  – כל מה שקורה באופנה הישראלית ואתם פשוט חייבים לדעת. קולקציות חדשות, השקות, רעיונות וראיונות עם מובילי דעה בתחום, מעצבות ומעצבים חדשים ופורצי דרך, סיילים נחשקים במיוחד ועוד הפתעות. 

PO BOUTIQUE ONLINE  – בחרנו בפינצטה את המעצבים והמעצבות, מותגי האופנה והלייף סטייל המובילים בארץ, וריכזנו את כולם במקום אחד כדי שיהיה לכם נוח לבחור, לקנות ולפנק. אין צורך להתפזר על כמה אתרים שונים – אצלנו יש הכל.

PO MARKETING SERVICES – פתרונות שיווקים תפורים במיוחד עבור כל לקוח וצרכיו שלו – ממעצבים ועד יבואנים, על ידי צוות שמתמחה בשילוב הנפלא של אופנה, לייף סטייל ודיגיטל. אנחנו נבנה לכם אסטרטגיה שיווקית לפלטפורמות השונות ולמועדון הלקוחות שלכם, כדי להביא את המוצרים שלכם בדרך הנכונה ביותר, עבורכם. 

PO MEMBERS CLUB – האפליקציה של PO! אופנה טו גו כדי שתהיו מעודכנים כל הזמן. עדכונים שוטפים מהבלוג, מבצעים מיוחדים לקהילת האפליקציה, אינפורמציה על המעצבים שלנו והכוונה בלייב לחנות הכי קרובה. פרטים נוספים בקרוב.